Rekrutacja

Zapraszamy do zapoznania się informacjami na temat rekrutacji na stronie www.rekrutacja.uksw.edu.pl

Zasady rekrutacji na rok akademicki 2018/2019.

Na Wydziale prowadzone są studia I i II stopnia na kierunkach

• Matematyka,
  • Informatyka,
  • Fizyka,
  • Chemia.

Na kierunkach matematyka i informatyka prowadzimy studia niestacjonarne I stopnia.

Informacja o opłatach za studia niestacjonarne i podyplomowe prowadzone na WMP.SNŚ.

Wydział Prawa i Administracji we współpracy z Wydziałem Matematyczno-Przyrodniczym. Szkoła Nauk Ścisłych prowadzi studia I stopnia:

• Człowiek w cyberprzestrzeni

Więcej informacji na stronie Wydziału Prawa i Administracji.

Wydział realizuje również studia doktoranckie na kierunkach:

• Matematyka,
  • Fizyka.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie dotyczącej rekrutacji oraz w zakładce studia doktoranckie.

W ofercie Wydziału znajdują się również studia podyplomowe:

• Podyplomowe Studia z Matematyki (zobacz),
  • Studia Podyplomowe z Informatyki i Technologii Informacyjnych dla
    Nauczycieli (zobacz),
  • Statystyka Medyczna.

Dziekanem Wydziału jest dr hab. Jerzy Cytowski, prof. UKSW.

Przewodniczącym Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej WMP.SNŚ jest Prodziekan ds. studenckich, dr Tomasz Kulpa.

Zastępcą przewodniczącego jest dr Anna Lidia Waśko.

PROGRAMY STUDIÓW

INFORMACJA O REKRUTACJI

Informacje o rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na rok akademicki 2018/19 (przejdź).

Zobacz informację na temat możliwości podjęcia studiów na zasadzie uznania wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych, które kandydat nabył w dotychczasowym procesie uczenia sie pozaformalnego i nieformalnego.