Rekrutacja do projektu "Program Rozwoju Kompetencji WMP UKSW" - przedłużona

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Program Rozwoju Kompetencji WMP UKSW".
Celem projektu jest:

• podniesienie kompetencji 110 studentów studiów stacjonarnych I i II st. z ostatnich 2 semestrów z kierunku Informatyka i kierunku Matematyka z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoła Nauk Ścisłych UKSW,
  • dostosowanie do potrzeb pracodawców w regionie.

Uczestnicy wezmą udział w zajęciach warsztatowych kształcących kompetencje informatyczne i analityczne, wizytach studyjnych, dodatkowych zajęciach realizowanych z udziałem pracodawców, zajęciach z przedsiębiorczości i z kompetencji komunikacyjnych.

Rekrutacja trwa od 22.11.2017 do 06.12.2017. Osoby uprawnione do udziału w projekcie to studenci III roku studiów I stopnia oraz II roku II stopnia kierunków matematyka i informatyka.

Dokumenty należy składać w Dziekanacie WMP.SNŚ w godzinach 09:30-15:00 w pokoju 113C.

Dokumenty, które należy złożyć: