Rekrutacja | Wydział Matematyczno - Przyrodniczy

• Fizyka,
  • Chemia.

Strona www rekrutacji: https://irk.uksw.edu.pl/

Informacje o trwajacej rekrutacji (rejestracja, opłaty, terminy).

Na kierunkach matematyka i informatyka prowadzimy studia niestacjonarne I stopnia.

W ofercie Wydziału znajdują się również studia podyplomowe:

Rejestracja na studia podyplomowe odbywa się poprzez stronę internetową: www.podyplomowe.uksw.edu.pl . Obowiązują limity miejsc. Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale trwa do 28 września 2018 roku.

Wydział realizuje również studia doktoranckie na kierunkach:

• Matematyka,
  • Fizyka.

Więcej informacji o studiach doktoranckich znajdą Państwo w zakładce studia doktoranckie oraz na stronie dotyczącej rekrutacji: https://www.studiadoktoranckie.uksw.edu.pl/.

Wydział Prawa i Administracji we współpracy z Wydziałem Matematyczno-Przyrodniczym. Szkoła Nauk Ścisłych prowadzi studia I stopnia:

• Człowiek w cyberprzestrzeni

Więcej informacji na stronie Wydziału Prawa i Administracji.

Dziekanem Wydziału jest dr hab. Jerzy Cytowski, prof. UKSW.

Przewodniczącym Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej WMP.SNŚ jest Prodziekan ds. studenckich, dr Tomasz Kulpa.

Zastępcą przewodniczącego jest dr Anna Lidia Waśko.

PROGRAMY STUDIÓW

WAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI i STUDIÓW

Zasady rekrutacji na rok akademicki 2018/2019.

Informacje o rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na rok akademicki 2018/19 (przejdź).

Terminy składania dokumentów na studia niestacjonarne.

Rejestracja na studia podyplomowe odbywa się poprzez stronę internetową: www.podyplomowe.uksw.edu.pl, trwa do 28 września 2018 roku.

Informacja o opłatach za studia niestacjonarne i podyplomowe prowadzone na WMP.SNŚ.

Zobacz informację na temat możliwości podjęcia studiów na zasadzie uznania wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych, które kandydat nabył w dotychczasowym procesie uczenia sie pozaformalnego i nieformalnego.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2018/2019

Osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2018/2019, bądź przeniosą się z innej uczelni składają wnioski od 16 lipca do 3 sierpnia 2018 roku w Dziale Pomocy Materialnej dla studentów, ul. Wóycickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów. Obowiązkowo należy złożyć komplet dokumentów o dochodach za 2017 rok. Więcej informacji na www.dpm.uksw.edu.pl